Canon EOS 5D Mark II kā video kamera…

canon_5d-mark-ii.png

Šī ziņa gan nav tieši saistīta ar Mac, bet netieši — pat ļoti! Vienkārši nespēju atturēt sevi no šīs ziņas pārpublicēšanas! Tātad, runa ir par jauno Canon EOS 5D Mark II digitālo spoguļkameru ($2500 ASV un £2299.99 Anglijā), kas var uzņemt arī pilna izmēra HD video (1080p). Atšķirībā no Nikon D90, ar šo fotoaparātu uzņemtā video kvalitāte ir vienkārši satriecoša. Par to varat pārliecināties paši, noskatoties Vincenta Laforeta uzņemto video. Kā raksta video autors, materiāls nav ne mazākā mērā apstrādāts — ne krāsas, ne ekspozīcija vai kontrasts, tikai salikts kopā uz Apple Final Cut Studio. Un šeit video, kā tas viss tapa.

Kāpēc šī ziņa ir netieši saistīta ar Mac? Šis fotoaparāts var izmainīt visu turpmāko mūsu izpratni par to, ar ko var filmēt HD video un kādu kvalitāti ir iespējams iegūt. Un protams, tas viss pēc tam ir jāmontē ar Final Cut Studio vai Express. Bet 21MP bildes, protams, importējam Aperture bibliotēkā un tad drukājam uz A2 formāta Epson printera. ;-)

 

Par Guntis

My name is Guntis Bukalders, I am a graphics designer.
Kategorijas: Jaunumi, Multimēdija, Perifērija, Saites, Video. Ielieciet grāmatzīmi permalink.

5 Atsauces uz Canon EOS 5D Mark II kā video kamera…

 1. tolix saka:

  O, jā šis ir must have verķis. Būs pie tāda jātiek. Man gan tas vairāk interesē fotografēšanai, taču video patiešām neslikts.

 2. Guntis saka:

  Par fotogrāfiju kvalitāti vispār nerunāsim. Absolūts ideāls! Pie ISO 3200 nekādu trokšņu un pie ISO 6400 mērens troksnītis, ko ar Noise Ninja var novākt gandrīz bez pēdām. Pie tam pat pie ISO 6400 krāsu piesātinātība un precizitāte ir fantastiski laba.

 3. ab saka:

  Iespaidīgi. Un es nesaprotu, par ko cepās visi tie “entuziasti”, kas tagad bezmazvai vemj par to, ka lielie foto ražotāji Nikon un Canon ir uztaisījuši šito video fīču. Man liekas nav labāka veida kā tikt pie pilnas matricas digitālā fočuka un Full HD video kameras par max. 3000 naudiņām, kam piedevām ir milzīgs potenciālo objektīvu klāsts.

 4. tolix saka:

  Nav noise – ISO 3200 – te nu gan es galīgi nepiekrītu, varbūt nums ir citi “nav” kritēriji. Bet, protams, salīdzinot ar līdz šim redzēto ir ok.

 5. Pingback: MacPasaule » Apvērsums foto/video industrijā?

Atbildēt